Los Angeles Kings
Utolsó hsz: la_mikee
Idõpont: 11:05
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.18. 10:27  l  #6321
Na jó, nem akartam én lenézni a játékotokat, mert mint az ábra mutatja, Ti nyertétek a meccset, s így Ti maradtatok 5-ös győzelmi szériában. Mi meg kezdhetünk egy újat

Tény, hogy nem egyszerű dolog "kis" csapatoknak drukkolni. Kis csapatok, akik nem nyertek még bajnokságot, így mi is azok vagyunk. Meg lehetet nézni, hogy pl. a sport1-en hogy beszéltek egy Carolináról, Anaheimről vagy egy Tampáról, a győzelmük előtt és után.

Egyébként ha valaki tudja milyen egy szar alakulatnak szurkolni, akkor az én vagyok. Mert a Rams már évek óta kilátástalanul szar, mégis alig várom a vasárnapot, hogy újra lássam őket

Hát a NSH ettől a Ramstől fényévekkel jobb csapat. Ti nem vagytok rosszak, sőt ezzel a kerettel most már évek óta erőnfelül teljesítetek.
Örülök, hogy Ti is a centrál fényét emelitek (hűde fennkölt lettem a végére)

1.sor

Válasz Vokey hozzászólására (#6320)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.18. 8:30  l  #6320

..minden tiszteletem a NSH szurkolóké, akik ezt a szörnyűséget (NSH játéka) kénytelenek nézni estéről-estére..

Nos, nekem pedig minden tiszteletem a tiéd, mert minden bizonnyal rendkívül felkészült hokiértő vagy, ám hadd fűzzek csak hozzá ezt-azt:
Természetesen azt elfogadom, hogy gyakran játszunk kevéssé látványos hokit, ez sajnos a keret kvalitásaiból ered.
Nincs klasszis támadónk. Nem is volt mostanában és nyilvánvalóan nem is lesz. Kettő (2!) darab játékos tudott nálunk pont/meccset hozni:
Kariya és Sullivan, nincsenek illúzióim, hogy lesz-e bárki a jövőben, akit mondjuk Paullal egy lapon említhetnénk.
Hiába húzunk mi zsenit az első körben, 50 pont feletti csatár nálunk aligha válik belőle.
Sajnos ez van, elfogadtuk.
Ám azt semmiképpen nem gondolom, hogy le kéne nézni a játékunkat. Azt ugye már sokszor bizonyítottuk, hogy eredményes hokira képesek
vagyunk, viszont azt határozottan cáfolnám, hogy retek szar kilátástalan teljesítményeket kellene néznünk estéről estére.
Igenis tudunk mi szépen is, az más kérdés, hogy általában nem ellenetek. Konkrétan jelenleg simán kupaesélyesnek tartalak titeket, brutál keretetek
van, nem csoda, ha nem tudunk olyat nyújtani, mint ti. Viszont ez kétélű, mert tőlünk senki nem vár Stanleyt. Soha.
Szóval nagyjából ennyi, gondoltam kiállok már kicsit a fiúk mellett, na. :)
És egyébként meg bírlak is titeket.
Meg még egy apróság: általában -és ezt gondolom itt sokan alátámaszthatják- nem mi választunk csapatot, hanem pont fordítva, úgyhogy nincs mit tenni,
ez van, ezt kell szeretni. :)
Na bocsi, hogy idekontárkodtam! Szép napot! :)
2.sor

Válasz Al hozzászólására (#6318)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.18. 7:21  l  #6319
Legfontosabbat nem is írtam. Szeretem úgy nézni a meccset, hogy semmit nem tudok ról, főleg az eredményt nem.
Reggel mikor elkezdtem nézni, még ment a meccs. Azért fontos akkor kezdeni, mert akkor alul a csúszka, mellyel előre lehet tekerni, nem árulkodik róla, hogy hol tart a meccs, mennyi van még hátra. Azonban ilyenkor mikor indítom és megy a meccs, akkor rögvest az élőkép ugrik be. Ezért, az eredményt ki szoktam takarni, s a hangot is leveszem addig, még a csúszkával be nem állítom a meccs elejére. Sajnos ma ez sem volt elég, mert mikor bekapcsoltam, már a büntetőket lőtték
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.18. 7:15  l  #6318
A mai meccsről.

Úgy látszik ez a NSH lesz a mumus. Ugyan az volt, mint az első fordulóban. Végig mi irányítottunk, momentumaik sem voltak, aztán még is övék a 2 pont. Rhinne kivédte a szemünket, ennyi.
Hogy őszinte legyek, azon gondolkodtam, minden tiszteletem a NSH szurkolóké, akik ezt a szörnyűséget (NSH játéka) kénytelenek nézni estéről-estére. Az első harmadban, hazai pályán összesen 2 lövéssel próbálkoztak, de az utolsó harmadban leadott 4-re sem lesznek büszkék. 1 pont nem rossz, de ebben a meccsben simán benne volt a csont nélküli 2.
Meg kellene már tanulni 1-2 dolgot.
PP - nem igaz, hogy nem lövünk gólokat. Ugyan-úgy kialakítunk helyzeteket, mint azok akik jól játszanak PP-ben, csak ezek nem mennek be. Szerintem már reszketünk, ha előnybe kerülünk.
Büntetők - basszus, gyakorolják már edzésen a büntetőzést, mert megőrülök tőle, hogy mennyi pontokat vesztünk rajta. Még jó, hogy a PO-ban nem lesz

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.18. 7:06  l  #6317
Pont jókor kérdezel Alexről, mert ma kurva szar volt. Idén még nem játszott ilyen rosszul egyszer sem. Azért nem kell megijedni, mert nála a kurva szar játék annyit tesz, hogy védekezésben jó volt, de támadásból kevésbé vette ki a részét (mondjuk ütött egy vasat). Támadásban ma nem egyszer elcsúszott az ütője alatt a korong, s talán fordultak is róla vagy 2x. Nem szokott vele ilyen előfordulni. Kicsit enervált volt ma, ami az ütőkezelésében csúcsosodott ki.
De ez csak a mai meccs volt, alapjában véve, nagyon durván ott van a szeren. Nagyon összeszedett (talán ezért tűnt úgy ma, hogy rossz volt). Ha nála a korong védekezésben, akkor megnyugodhatunk. Ő biztosan megjátssza azt, vagy kihozza a harmadból. Nem ad el pakkot. Mondhatnám, hogy Pronger fénykorát idézi, csak Ő cselezni is tud. Higgadt a végtelenségig. Ha nála a korong, akkor már nyugodt vagyok, mert tuti, hogy abból nem lesz baj. Nagyon jó. EJ sosem volt ennyire jó, mint Alex.

Egyébként a védelmünk úgy tökéletes, ahogy van. Ezt látni kell, hogy milyen jól muzsikálnak.
Alex a pályafutása során, be fog gyűjteni nem egy Norrist, ebben egész biztos vagyok.
Shatty szintén király. Szerintem majdnem olyan jó mint Alex. Sosem hibázik, s támadásban is király. Jól cselez, jól és pontosan lő. És mellette kemény is.
Russel gyerek is tetszik, ua. mint Shatty.
Polak felnőtt a társasághoz. Nagyon higgadt, nincsenek neki sem hibái, rengeteget blokkol, mert mindig a korongon a szeme.
Cole is ugyan ez. Kemény, jól lő, csúszik-mászik. Nem hibázik. Mindenhol ott van.

Ezek a fiataljaink 21-25 év között.Ezekre lehet építeni.

Jax újabban nagyon összeszedett, nincs vele gond.
Talán Coco lóg ki a sorból, ha valakit el kellene passzolni, nálam Ő lenne az. Sok sérülés is ezt mondatja velem.
Huskins idény elején nagyon jól muzsikált.

1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#6316)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.18. 1:57  l  #6316
Al! Pietrangeloról vélemény?

Csak mert én olvasom a kintieket, és attól függetlenül, hogy most még nem szórja úgy a pontokat mint tavaly, egészen elképesztően pozitív módon írnak róla, hogy már 21 évesen egy kb. 10 évvel idősebb, Norris győztes védő rutinjával és higgadtságával játszik, hátul parádés stb. Látatlanban ezt kicsit erősnek érzem, nem mintha ne lenne egy hatalmas tehetség, szóval nem vitatom el, csak mivel nem látom most a meccseket, nem tudom megítélni. Te is így látod?

Mindenesetre az megint nagyon szembetűnő, hogy ilyen sokat az ellenfél legjobbjai ellen jégen lévő védőként idén is alig van kiállítása (29 meccsen 6 perc, tavaly 79 meccsen 19, megdöbbentően kevés), mondjuk szerintem ez pozitív, legalábbis tavaly én nem éreztem ezt hátránynak, azaz hogy túl puha lenne mondjuk.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.17. 22:53  l  #6315
Rundbladot már tovább is passzolta a Sens, meglep kicsit.

Ezek után gondoltam megint csekkolom Taraszenkót, hogy csapja szét a KHL-t.

31 meccs 16 gól 15 gólpassz. Állat. T-90
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.16. 9:31  l  #6314
PK-ban annyira rosszak nem vagyunk, ott a statisztikát az év kezdés rontja le.
Sajnos Andy-t idén már nem látjuk, 10 hónapról regélnek.
Már tavaly is jók voltunk a keletiek ellen. Van egy olyan érzésem ezeken a keleti párharcokban, hogy bennünket félvállról vesznek. Aztán jön a döbbenet, hogy nem is rossz csapat ez a Blues. Ezen a meccsen is, a játék képe alapján öngyilkosságnak tűnt levinni a kapust 1-3-nál, mégis meglépték. Talán két passzuk sem volt egymáshoz a kapus levitele után, s jött is a menetrendszerű gól.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#6313)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.16. 9:21  l  #6313
Jó látni, hogy milyen eredményes a csapat a Hitch érában, annak ellenére, hogy a PP/PK továbbra is baromi gyenge. Viszont Stewart is csak feltámad majd egyszer, és ha még visszatér Andy (róla mik a hírek?) akkor csak jobb lehet az összkép.

Ezt meg csak úgy, most láttam:

Blues Are Beasts Against The East
From Elias: The Blues extended their winning streak to four games with a 4-1 victory against the Rangers on Thursday. St. Louis is 7-0-1 against Eastern Conference teams this season and in each of those eight games the Blues allowed two or fewer goals. They're the only NHL team without a regulation loss in interconference games this season.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#6312)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.16. 6:39  l  #6312
Steenel kapcsolatban valamit nagyon benéztem, mert hál istennek kutyabaja. Olyannnyira jól van, hogy ő lett a meccs embere Kelly-éknél 1G 1A-al.

A meccsről.

Kár hogy csak 3 harmadból áll a meccs, mert olyan rohadt jól játszunk, hogy ezt egy hétig is elnézném.

Az 1. harmadban rögtön bekezdett a Raners. Nem tudom mire gondoltak, de nagyon megnyomták az első két percet. Aztán helyére kerültek a dolgok. Elkezdtünk játszani, aminek viszonylag hamar meg is lett az eredménye. Berglund lőtt egy gyönyörű gólt. Nagyon jól játszottunk, folyamatosan támadtunk, minek eredményeként Coco lövésébe nyúlt bele Perron, s már 2-0-ra vezettünk. Ez volt idén a 2. meccs, hogy az első harmadban 2 gólt szerzünk.

A 2. harmadban tovább folytatódott a fölényünk. Folyamatosan támadtunk, volthogy 1-1,5 percig fingjuk nem volt hol a korong. Ha elveszítettük, akkor jött a forchecking, letámadtuk őket, s az esetek 60-70%-ban a piros előtt sereltük őket. A nagy támadások közepette egy korong vesztésnél 3 a 2-re jöhettek, ahol a végállomás Del Zotto volt. Mivel állt a korong, nem tudta ellőni ütemben, csak utána kotorta kapuraa, a korong meg begurult Ells lábai között.

Aztán a 3. harmadban gyorsan pontot tettünk a meccs végére, Ez a harmad már csak a mókáról szólt. Rögvest az első percben "lőttünk" egy mókás gólt. Nagy támadásaink közepette, Girardi úgy akart menteni a kapu előtt, hogy kézbe vette a felpörgő korongot, de Steen leütközte. Girardi kezéből a korng felpattant, s Lundquist hátán landolt, onnan meg szépen begurult a kapuba.
Aztán 2.30-al a vége előtt, kicsit nagyképűen lehozták a kapust. Gyorsan korongot szereztünk, de Bruni mellé ütötte. Érkezett Arnott, aki átpasszolta Brunihoz, de elütött felette. Mindez a kaputól 15 centire történt. Persze ekkor már két ranger állt a kapuban, s a gólvonal előtt 2 centivel megállt korongra ment a móka. Bruni egyszer sem találta el, mert állandóan lökdösték, de a védők sem tudták kiütni, mert addigra Arnott is ott sertepeltélt. Végn sikerült "felszabadítani", ami abból állt, hogy a NYR védő ki akarta emelni a harmadból. Arnott lefülelte, s betette az üres kapuba a semlegesből.

4-1, szép játékkal.

Stewart újra Berglund és Perron melett volt, de valami eszement gyenge produkciókkal rukkol elő. Még csak nem is harcol, ha nála a korong nem játsza meg, csak beemeli a harmadba, nagyon szar. Igaz hogy ez a sor 2 gólt is lőtt, s még Stewart adott is egy aszisztot, de akkor is. Mondjuk Berglund góljánál, az első sor benn maradt emberei voltak a társai.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.16. 6:17  l  #6311
Backest akkor sem adnánk, ha Weber aranyból lenne
1.sor

Válasz Vokey hozzászólására (#6310)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.15. 20:42  l  #6310
Dehogy, beérnénk mi két ipsével is. Backes & Stewart. Ennyi csupán.
2.sor

Válasz Ricco hozzászólására (#6309)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.15. 20:39  l  #6309
Cap space-ünk lenne rá, ahogy mondtad is korábban. Megfizetni biztos nem tudnánk, mert kizártnak tartom, hogy odaadjuk érte a fél roster-ünket, márpedig legalább annyit kérne cserébe a Preds.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#6308)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.15. 17:09  l  #6308
Szerintem azért Webberről szól a fáma, mert jelen helyzetbe Mi meg tudnánk fizetni.
1.sor

Válasz Vokey hozzászólására (#6306)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.15. 17:08  l  #6307
Semmi konkrétat, de azt beszélik, hogy Amstrong már ki is nézett valakit. Nem mintha nem lettek volna jó húzásai, de én kicsit félek, mert ez a csapat így jó ahogy van.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.15. 14:54  l  #6305
Most egy picit olvasgattam Stricklandet, úgy hogy (rossz) híreket mondunk.

1. Ratty-t hazaküldték a keretszükítés utolsó lépéseként, nem került be a kanadai junior válogatott 22-es keretébe. Annyi baj legyen, tavaly Nugent-Hopkinst hagyták ki.

2. Arról írt AS, hogy Armstrong nagyon dolgozik rajta, hogy egy rutinos védőt hozzon a Bluesba, aki a PO-ba is nagy segítség lehet. Ez érdekes, mert Huskins nem számít rutinosnak, szerintük. Pedig az idény előtt úgy érkezett, hogy ő lesz a rutinos védő. Egyébként az egész hercehurcát nem értem. Mi a szarnak nekünk védő, mikor ezzel a bandával:
* a legkevesebb gólt kapjuk
* egy kis túlzással, a védőink eredményesebbek, mint a támadóink
* s szerintem, ha mindenki egészséges, akkor 8 NHL átlag feletti védőnk van
* a védőink fejlődőképesek, mert még szemtelenül fiatalok
Első sorban Webberről regélnek, ami nem is lenne rossz, csak ne kelljen érte adni senkit. Mert ezt a csapatot nem szeretném ha megbontanák. Úgy meg nehéz lesz. Igaz, hogy a sapka alatt vagyunk majd 10 milkóval, de Webbernek tuti kellene egy 8 milkós szerződés. Szerintem a pénzt inkább Oshie és Perron megtartására kellene fordítani.

A fórum hozzászólásokban még Stewie neve is felmerült, akiről lehúzzák a keresztvizet. Én is írtam, hogy botrányos amit a meccseken művel mostanság, de szerintem idő kell neki. Én nem passzolnám el, mert még nagyon bánhatjuk. Persze az sem segít rajta, hogy legutóbb a 3. sorban játszott 10 percet.

3. Sérültek.

A cápák elleni győzelem áldozatokkal járt. Sobotka legalább 2 hétig nem játszik. Steen is szép kis zúzódást szerzett egy blokkolásnál, törés úgy fest nincs, de azt írják néhány hetet kihagy. D'Ago fejsérülést szenvedett, de úgy tűnik az első ijedtség után, hogy talán játszhat csütörtökön.
Nem tudom kikkel pótolják, szvsz visszajön Grachev.

Nem lesz egy sétagalopp az esti meccs (ezek után pláne).
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.15. 1:30  l  #6304
Vasárnaptól újra tudok meccseket nézni!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.11. 10:13  l  #6303
Győztünk egy szép meccsen. Már megint csak annyit adtunk ki magunkból, ami a győzelemhez kellett. Kicsit veszélyes ez a visszafogott játék, de eredményes. Addig meg nincs gond.

Nekem kicsit úgy tűnt, mintha elég sokat játszottunk PK-ban, de a stat nem ezt mutatja. Talán azért volt ilyen érzésem, mert minden szarért kiállítottak a bírók. Jellemző, hogy a 6 kiállításunkból, talán 4-et is támadásban kaptuk. Mindegy.
Számomra a meccs embere Elliotton kívül (mert az SO, csak SO), Jax volt. Aki a PK szitukban kurva jól védekezett. A védelmünk egyébként is maxi dicséretet érdemel, hibátlanul hozták a meccset, a SJ-nak nagyon helyzete sem volt (lőttek egy kapuvasat, talán az volt a legmelegebb szitu).
Nagyon jól jött ez a győzelem, mert így a vonal alattiaktól egész szép 6 pontos szakadék kezd kialakulni.

Szép volt fiúk!

Stewie valami eszement formán kívül van. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni, de már bosszantó ez a tehetetlensége.

Meccs jelenete számomra, mikor Shatty leütközte Thorntont. Szép nagyot esett a baromarcú (nekem már csak az marad örök életre a )
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.10. 20:58  l  #6302
Hopp, közen megvan Furcal, 2 év 14 millió körül, ez nem olyan veszett mint az első pletykák arról, hogy mit akart. Tehát az SS is megvan.
All-Star

Válasz Laci05 hozzászólására (#6301)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.10. 18:28  l  #6301
Áhh, ilyen játékosunk nem lesz még egy...

Kíváncsi leszek, MO azt mondta, hogy a Pujolsra szánt összeg, tehát az összességében 110 millió körüli payroll terve változatlanul él, szóval nem lesz lenyelve ami most megmaradt, hanem erősíteni-foltozni szeretnének. Tehát van idénre kb. 23 milka költeni.

Berkman lesz a 1B, ami jövőre megfelelő, hosszú távon meg remélem ez a Matt Adams gyerek, akiről szépeket mondanak, be tud épülni. Ha belőle lenne egy olyasmi kaliber, mint a Mets-nél Ike Davis, azzal én már elégedett lennék hosszú távon. Remélem ide nem igazolunk senkit (Fielder, Pena stb...)

SS mindenképp kell, Furcal megmutatta mennyit számít egy jól védekező, dinamikus SS aki kulcsfontosságú ütéseket is tud hozni (Ryan hiába volt GG szintű védő, ha nem tud ütni, Greene meg örök ígéret, tipikus AAAA player, csalódnék ha ő lenne a kezdő SS jövőre). Furcal sajnos sokat akar, úgy pénzre, mint évekre, akkor már inkább költenék masszívabban Rollinsra. Esetleg cserélni Hanley Ramirez-ért aki most nyíltan kivan hogy a Miami odavitte a helyére Reyest és 3B-t akarnak vele játszatni. De klasszis SS kell, eleget szívtunk már nyomikkal, kulcsposzt, fel kéne fogni.

Sokan mondják most Beltrant is, aki igaz bár már megkopott kicsit, a térde is kérdéses, de megmondom őszintén én őt el tudnám viselni egy okos szerződéssel, mindhárom OF poszton játszhatna (Craig nem lesz kész ugye az idény rajtjára) és ütésben hatalmas erősítés lenne power tekintetében is (amit Jay nem tud), márpedig pótolni kell Pujolst valamennyire... kár hogy az ő és Rollins ügynöke is Lozano...

Szóval ha ebből a 23 millióból ki tudnánk hozni Rollinst, Beltrant és 1-2 bullpen arm-ot, akkor szerintem egész elfogadható csapattal mehetnénk neki a következő évnek. Legalábbis most ezt gondolom.

ON :)
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#6299)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 22:41  l  #6300
Jövőhét második felétől végre ismét be tudok kapcsolódni a csapat életébe! Jó lesz már látni végre egy meccset.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 12:55  l  #6299
Én meg arra gondoltam, hogy lehet megint találtak valami 7. körös Dominikai vagy Puerto Rico-i srácot, s ezért nem erőltették a maradását.

Nagyon kíváncsi leszek a jövő évi teljesítményére, de hogy a fantasy-ben nem fogom 1/1-nek húzni (ha lesz rá lehetőségem) az biztos.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#6292)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 12:48  l  #6298
Ismerős érzés. Idei legnagyobb zakónk a Kingstől szenvedtük el. Úgy lett az a meccs 0-5, hogy Quick minden szart megfogott, akkorát parádézott, hogy azt mondtam ez nem igaz. Komolyan mondom, ha akkor Q nálunk, Halak náluk véd, akkor mi győzünk 5-0-ra.

Egyébként nem hiszem, hogy idén ennél szebb EN gólt kaptok illetve kaptatok-e.
1.sor

Válasz Sexton hozzászólására (#6297)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 12:08  l  #6297
Az a bosszantó, hogy úgy tűnik nekem, persze biztos elfogultság is van benne, hogy minden ellenünk játszó kapus bomba formában, Hiller meg közepes formában véd!Ez van, jobbak voltatok, legalább egy góllal!Különben ebben az idényben azt is furcsállom, hogy nagyon sok EN gólt kapunk! Sok ilyen egy gólos hátrányt próbálunk behozni, de helyette kapunk egyet!Ez is fáj!
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#6296)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 11:40  l  #6296
Köszi.

Egyébként lehet van valami igazad, mert nálunk azért Ells az új kedvenc (Halakkal szemben), mert idén Halak ilyen gólokat kapott, tucatjával. Átcsorgó lövéseket, távoli bombákat, melyet végig látott.
Csodálkoztam is ma, mert két kurva nagy védése volt. Mind kettő közeli, helyezett (értsd. megemelt) bomba volt, amit a lepkéssel fogott.
1.sor

Válasz Sexton hozzászólására (#6295)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 11:21  l  #6295
1. gólnál védett, de nem nyúlt maga mögé, beszorítva a korongot
2. gólnál Cogliano maradt le, ebben talán van egy kis igazságod
3. gólnál tisztán látszódó lövés, aminek mellé nyúlt

Különben a statja 0,87 %, ezt nem igen mondanám megnyugtató, kiegyensúlyozott védési hatékonyságnak, sajnos! Félre ne érts, szeretem Hillert, de idén nincs tavalyi betegség előtti csúcsformában! Neked meg drukkolok Fantasy-ban!
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#6293)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 11:07  l  #6294
Sajnos azt hiszem, akkor Furcalnak is búcsút inthetünk, pedig az utóbbi évek legjobb SS-e volt. Remélem Yadie marad.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 10:52  l  #6293
Nem tudom mi gondod van Hillerrel?

1. gólnál védett, s a töketlen hátvédetek volt, aki nem tudta ellökdösni Portert, engedte, hogy Hiller mögé csúszott korongot betegye a kapuba. Védő hiba.

2. gól előtt az egész védelmeteknek fogalma nem volt hol a korong, a kapus csúszott mászott, de már nem ér át a túloldalra.

3. 3. gól Oshie bombája, mely elég jól helyezett volt. Talán ebben volt leginkább benne Hiller. De itt a gól fő oka nem a kapusban keresendő, hanem hogy egyszerre lement az egész csapatotok cserére.

4. meg ugye EN.

Szerintem nem Hilleren múlt (különben is nálam van fantasyben )
1.sor

Válasz Sexton hozzászólására (#6291)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 10:46  l  #6292
Megkínáltuk. Most is jó, versenyképes ajánlatot kapott tőlünk. Szerintem egyszerűen valamiért le akart lépni (ami nem gond, de akkor korrekt lenne ha megmondaná a pontos okot, nem a kamu dumákat)... MO szerint az Angels ajánlatáról nem is szóltak nekik, persze valószínűleg nem adtunk volna ennyit, bár ki tudja, de azért ez sokat mond... Mindegy, ez van, nekem nagyon szarul esik ez a dolog, és én tuti nem fogok neki szurkolni. Lehúzott nálunk egy fantasztikus évtizedet, bajnoki címek, MVP címek, minden szart megnyert, imádták, a világ legjobb játékosa volt náluk, az egyik kedvenc sportolóm volt minden tekintetben, szóval mindent köszönünk Albert, de ez a lépése nekem így hatalmas csalódás.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#6286)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 9:50  l  #6291
Hiller megnyerte nektek, inkább azt mondanám! Halak jól védett nálatok, és ez ma döntő volt!
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#6290)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 7:03  l  #6290
A statisztikákat elnézve, totál kiegyenlített volt a meccs, pedig nem volt az. Egy pillanatig nem volt kérdéses, hogy ki nyeri.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.09. 7:01  l  #6289
Behúztuk a kötelezőt. Végre a bírókra egy szavam sem lehet, tökéletesen észrevétlenek maradtak.

Shatty megfázott, ezért játszhatott csak Cole, aki gondolta él a lehetőséggel, s gyorsan szerzett is 1G 1A-ot. Különben kurvára nem értem miért nem játszatjuk. Szerintem Coco-t elpasszolhatnánk a rákba (ma mondjuk az első ANH gól az övé volt), s helyén simán játszhatna Cole. De ezt leírtam már 100x.

Porter egy nagyon szemfüles gólt lőtt, s a tetejébe még jól is játszott, de én szívesebben venném, ha Reaves játszana helyette, főleg egy kacsák ellenin. Reaves-ről is meg kell emlékeznem (bár ma sem játszott), de szerintem nagyon hasznos a játéka, a verekedéseken kívül is, mert nagyon jól fedezi a pakkot.

Halak. Basszus, lassan felnő a csapathoz. Két akkora védése volt PK szituban, hogy le a kalappal előtte. A gólokról nem tehetett (a 2. amúgy is egy buzi gól volt, a néger csávó csak belecsapott a korongba háttal a kapunak, ami Jax lábán irányt váltva, beakadt a sarokba).

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.08. 20:24  l  #6287
És a Blues ér cakkunpakk 180 milliót, vagy mennyit?
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.08. 19:51  l  #6286
Szerintem, ha év elején megkínáljuk azzal a 220 milliós szerződéssel, akkor simán belemegy. Ez állítólag 250-260 milkóról szól :(

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.07. 20:24  l  #6283
20 éve volt az utolsó ilyen győzelmetek, úgyhogy nem is nagyon tudok mit írni mert rázkódom a röhögéstől :PP
Hall of Famer

Válasz Vazquez hozzászólására (#6282)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.07. 18:28  l  #6282

kezeljük helyén a regular seasont. Ha playoffban elvertek minket, akkor jobbak vagytok.
A Hawks ezért sem jobb sohaseholsemmikor

Jól van, kezeljük helyén a regulart, tehát szerinted a playoff rangsorol: a Blackhawks nyolcszor jutott tovább a Wings ellen a 15 playoff párharcból. Sohaseholsemmikor Gyorsan írd be az ilyenkor szokásos válaszokat... mit tudom én... tudod, amit tíz éve tolsz